Im Buchenland: Cantate. ()

Відомості про оригінал

Im Buchenland: Cantate. / E. Mandyczewski. - S.l. : [s. n.], S.a. - 294 S.

Рукопис нот кантати "Im Buchenland" ("В краю Буків"), авторства композитора, доктора музикознавства Євсевієя Мандичевського (Eusebius Mandyczewski). "Im Buchenland"  — музичне оформлення алегоричної п’єси, яка передає регіональні та народні вираження буковинської ідентичності — пов’язане з жанром політичної кантати, нерозривно пов’язаної з європейськими національними рухами ХІХ ст. Кантата, чий ліризм і вокальний ансамбль викликали широку привабливість, функціонувала як засіб політичної мобілізації під час прем’єри 1889 року. Друге і третє виконання —  у 1920-х роках; а четверте відбулося у 2018 році. Перша і третя вистави були дані німецькою мовою; друга була румунською; і четверта німецькою мовою з фіналом українською. Ці чотири вистави відбулися в трьох різних країнах, Австро-Угорщині, Румунії та Україні; але всі вони відбулися в одному місті, Чернівці, водночас єдиному місці, де твір виконувався до 2018 року.  Вистава 2018 року в Україні підкреслила роль регіональної ідентифікації та космополітизму в нашу нинішню епоху пожвавлення націоналізму в глобалістичному контексті. Цю музику сприймали як таку, що долала кордони, поглинала різноманітні впливи та позначала мовні розбіжності, а також сприяла національній ідентифікації та конструюванню простору та його кордонів.

Предметні рубрики:
  1. Мандичевський, Євсевій
Опис оригіналу
особливості оригіналу: Рукопис нот. Написано пером чорними чорнилами. Шрифт- готичний манускул. Помітки в рукописі синім та червоним олівцем та червоним чорнилом. На авантитулі автограф та печатка. На титулі та 1 с. - штамп чернівецької філармонії румунською. На титулі штамп бібліотеки радянськогоперіоду. На 1 с. праворуч вгорі помітка. Палітурка - пресований картон обтягнений лідирином. Палітурка оздоблена тисненими він'єтками, заголовок - тисненими літерами під позолоту. Корінець- шкіра
 
Належність до колекції: Краєзнавчі видання
Належність до колекції: Ноти

Відомості про електронний ресурс

Загальне позначення
матеріалу:
[Електронний ресурс]
Позначення типу ресурсу
(розмір ресурсу):
Електронні графічні дані
(310 файла/ів : 219.58 Mb)
Примітки про електронний ресурс:
системні вимоги: MS IE 8.0 и виші; Opera 9.0 и виші; Mozilla Firefox 3.0
джерело назви: Назва з екрану
Дата онлайнової публікації: 2021-11-17
URL:
(самостійний ресурс, перегляд у візуалізаторі)
http://bucovinensia.chnu.edu.ua/documents/d_visu/43
URL:
(ресурс у складі колекції)
http://bucovinensia.chnu.edu.ua/documents/43

Im Buchenland: Cantate. ()

Запити відсутні

Im Buchenland: Cantate. ()

Система управления электронными коллекциями
"Digitized Content Visualizator" (DC-Visu: v.1.0)

Модуль визуализации цифровых документов

Модуль визуализации предназначен для просмотра изображений оцифрованных книг, листовых и изобразительных материалов.
Модуль обеспечивает:

  • масштабирование изображения;
  • навигацию по изображению;
  • навигацию по многостраничным объектам с использованием списков, содержаний или указателей.

Модуль визуализации рассчитан на использование в электронных библиотеках и коллекциях, может быть использован для просмотра внешних объектов АИБС, а также может быть интегрирован с полнотекстовыми системами и базами данных.

Модуль не требует от пользователя дополнительных инсталляций, рассчитан на использование всех актуальных на сегодня браузерах, в частности:

  • Mozilla Firefox v3.0 и выше;
  • Opera 9 и выше;
  • Internet Explorer 8 и выше.

Ознакомиться с функциональными возможностями модуля визуализации цифрових документов можно на примерах, представленных в Электронной коллекции.