Материяли до українсько-руської етнольоґії (1899)

Відомості про оригінал

Материяли до українсько-руської етнольоґії / Наук. т-во ім. Шевченка у Львові, Етнограф. коміс. ; за ред. Хв. Вовка. - Львів : З друк. Наук. Т-ва ім. Шевченка під зарядом К. Беднарського, 1899. - ХІХ, 228, ІІ, 22, 11 с. : іл., 13 л. іл. Приплетено: Матеріали до українсько-руської етнології. Т. 2, Гуцульщина, [Ч. 1] / написав Володимир Шухевич ; Наук. т-во ім. Шевченка у Львові, Етнограф. коміс. - Львів : З друк. Наук. Т-ва ім. Шевченка під зарядом К. Беднарського, 1899. - 146 с., іл.
1899 : Т. І - ІІ

Це серійне видання виходило у період з 1899–1929 у Львові, видавець – Етнографічна комісія Наукового товариства ім. Шевченка, від 1909 – під назвою «Матеріали до української етнології», 1929 – «Матеріали до етнології і антропології». Мета видання – вивчення і дослідження давнього і теперішнього побуту, звичаїв, вірувань, знань і громадського укладу життя українського народу та зв’я­­зок з іншими народами. Видання вміщує дослідження з традицій та побуту культури українців: господарської діяльності, будівництва, промислів і ремесел, вбрання, їжі, сімейного і громадського побуту, народного календаря, системи традиційних знань, самолікування, світогляду, вірувань, звичаїв і обрядів, народного мистецтва, фольклору; низка праць з історії і теорії народознавства, етногенезу, ар­­хео­­логії і антропології. Також видання містить програми і питальники для збирання відомостей про певні галузі традицій та культури, рекомендації для збирачів, інформації про нові праці, відкриття, знахідки в етнології, фольклористиці, археології, антропології, про виставки, міжнародні з’їзди, конгреси вчених та інші відомості. Видання «Матеріялів…» – визначна віха в історії української етнографії і фольклористики, зокрема музики, його публікації мають неперехідну першоджерельну вартість.

Предметні рубрики:
  1. Українська етнографія
  2. Гуцули
  3. Шухевич Володимир Осипович
Опис оригіналу
особливості оригіналу: На титульному аркуші екслібріс, печатки: LICEUL STATULUI No. IV DIN CERNĂUŢI. Biblioteca profesorilor ;
         Bibliothek des k.Staatsuntergymnasiums in Czernowitz
 
Належність до колекції: Україніка

Відомості про електронний ресурс

Загальне позначення
матеріалу:
[Електронний ресурс]
Позначення типу ресурсу
(розмір ресурсу):
Електронні графічні дані
(472 файла/ів : 577.75 Mb)
Примітки про електронний ресурс:
системні вимоги: MS IE 8.0 и виші; Opera 9.0 и виші; Mozilla Firefox 3.0
джерело назви: Назва з екрану
Дата онлайнової публікації: 2024-03-20
URL:
(самостійний ресурс, перегляд у візуалізаторі)
http://bucovinensia.chnu.edu.ua/documents/d_visu/154
URL:
(ресурс у складі колекції)
http://bucovinensia.chnu.edu.ua/documents/154

Материяли до українсько-руської етнольоґії (1899)

Материяли до українсько-руської етнольоґії (1899)

Запити відсутні

Материяли до українсько-руської етнольоґії (1899)

Система управления электронными коллекциями
"Digitized Content Visualizator" (DC-Visu: v.1.0)

Модуль визуализации цифровых документов

Модуль визуализации предназначен для просмотра изображений оцифрованных книг, листовых и изобразительных материалов.
Модуль обеспечивает:

  • масштабирование изображения;
  • навигацию по изображению;
  • навигацию по многостраничным объектам с использованием списков, содержаний или указателей.

Модуль визуализации рассчитан на использование в электронных библиотеках и коллекциях, может быть использован для просмотра внешних объектов АИБС, а также может быть интегрирован с полнотекстовыми системами и базами данных.

Модуль не требует от пользователя дополнительных инсталляций, рассчитан на использование всех актуальных на сегодня браузерах, в частности:

  • Mozilla Firefox v3.0 и выше;
  • Opera 9 и выше;
  • Internet Explorer 8 и выше.

Ознакомиться с функциональными возможностями модуля визуализации цифрових документов можно на примерах, представленных в Электронной коллекции.