Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

В колекції зібрані документи присвячені історії заснування та розвитку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, окремим його підрозділам та персоналіям. Також в колекції виокремлені матеріали стосовно Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, будівлі якої сьогодні відноситься до Чернівецького університету (корпуси, 4, 5 та 6).

В колекції зібрані документи присвячені історії заснування та розвитку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, окремим його підрозділам та персоналіям.
Також в колекції виокремлені матеріали стосовно Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, будівлі якої сьогодні відноситься до Чернівецького університету (корпуси, 4, 5 та 6).
Назва: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Створювач: Наукова бібліотека Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
Стислий опис: В колекції зібрані документи присвячені історії заснування та розвитку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, окремим його підрозділам та персоналіям. Також в колекції виокремлені матеріали стосовно Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, будівлі якої сьогодні відноситься до Чернівецького університету (корпуси, 4, 5 та 6).
Дата створення: 2021-04-02
Ідентифікатор: http://bucovinensia.chnu.edu.ua/collections/3
Права на депозитарій (фонд, колекцію): Наукова бібліотека Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
Об'єктів: 28
Дата оновлення: 2021-04-21
Дата публікації: 2021-04-02
Об'єктів: 22